Запрошуємо потенційних експертів до участі у проекті

Запрошуємо потенційних експертів до участі у проекті «Управління системою освіти територіальних громад: досвід країн Вишеградської четвірки для України».
Проект реалізовується у Вінницькій області протягом 2018 року за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

Головною метою проекту є підвищення ефективності управління системою освіти територіальних громад України шляхом поширення досвіду та кращих практик країн Вишеградської четвірки.
Проектом передбачено проведення циклу тренінгів для 15 громад Вінницької області та створення методичного посібника на основі досвіду країн Вишеградської четвірки у сфері управління та оптимізації системи освіти в територіальних громадах. Підсумки проекту будуть підведені під час фінальної Міжнародної конференції, яка пройде у кінці 2018 року у м. Вінниця.

В період до 25 травня 2018 року проводиться конкурсний відбір 2-х експертів проекту з України з метою виконання наступних завдань:

  1. Розробка методичного посібника на основі досвіду країн Вишеградської четвірки у сфері управління та оптимізації системи освіти в об’єднаних територіальних громадах (в рамках співпраці з 4 експертами з країн Вишеградської Четвірки);
  2. підготовка навчального матеріалу обсягом не менше 10 стандартних сторінок тексту на тему управління та оптимізації системи освіти в об’єднаних територіальних громадах;
  3. Підготувати мультимедійну презентацію;
  4. Провести тренінг тривалістю 4 академічних годин з використанням підготовлених матеріалів.

Усіх зацікавлених просимо до 17:00 25 травня 2018 року надіслати заповнену анкету експерта (додається) у форматах DOC, DOCX або PDF на електронну адресу lanova.nastya@gmail.com.

За довідками звертайтесь до координатора проекту
Анастасія Ланова (+38(093)347-10-07, lanova.nastya@gmail.com).

Детальна інформація наведена на сайті проекту:http://www.rc.vn.ua/ukr/projects/v4foruaesm/

Анкета_експерта_проекту