Прес-анонс Міжнародної конференції «Управління системою освіти територіальних громад: досвід країн Вишеградської четвірки для України»

Запрошуємо представників засобів масової інформації на Міжнародну конференцію «Управління системою освіти територіальних громад: досвід країн Вишеградської четвірки для України».

Міжнародна конференція відбудеться 7 грудня 2018 року у концерт залі ресторану «Mont Blanc» (м. Вінниця, вул. Соборна, 34). Початок о 10:30, реєстрація учасників розпочнеться о 09:30.

Міжнародна конференція є підсумковим заходом у рамках однойменного проекту, який реалізовує ГО «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини» у Вінницькій області за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. Партнерами проекту є вісім організацій з України,  Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

Головною метою проекту є підвищення ефективності управління системою освіти територіальних громад України шляхом поширення досвіду та кращих практик країн Вишеградської четвірки.

Проект передбачає проведення циклу тренінгів для 15 громад Вінницької області та створення методичного посібника у сфері управління системою освіти територіальних громадах на основі досвіду країн Вишеградської четвірки.

Учасниками Міжнародної конференції стануть понад 100 осіб – партнери та експерти проекту з України, Польщі, Чехії, Угорщини та Словаччини, представників органів місцевого самоврядування, органів влади, сфери освіти, громадськості та інших зацікавлених осіб.

У рамках програми заходу будуть представлені практичні аспекти у сфері управління, планування та оптимізації системи освіти територіальних громад, а також досвід та кращі практики країн Вишеградської четвірки. Програмою також передбачено індивідуальне спілкування, консультації експертів та обмін досвідом. Організатори забезпечують харчування учасників Міжнародної конференції.

Детальна інформація на сайті: www.rc.vn.ua/ukr/projects/v4foruaesm/

За довідками звертайтесь до координатора проекту Анастасії Ланової (+38-093-347-10-07, lanova.nastya@gmail.com).

Прес-анонс доступний для завантаження нижче:

Прес-анонс Міжнародної конференції 7 грудня 2018р., м. Вінниця